Hľadáte komfortné ubytovanie pod Tatrami?

Aqua City

Vysoké Tatry

Pieniny

Spišský hrad

Ubytovanie & služby

Penzión Vila Martina je nové rekreačné zariadenie s kapacitou ubytovania 20 lôžok + 4 prístelky. Nachádza sa v jednom z najkrajších kútov Slovenska pod Vysokými Tatrami, v meste Poprad, v príjemnom prostredí jeho pôvodnej mestskej časti Veľká s priamym výhľadom na Vysoké Tatry.

5x

Dvojposteľová izba

2x

Trojposteľová izba

1x

Štvorposteľová izba

Všetky izby sú vybavené televíziou, WiFi vysokorýchlostným internetovým pripojením, samostatnou kúpelňou s toaletou a sprchovacím kútom.

Návštevníkom penziónu je k dispozícii samostatná kuchynka s kompletným vybavením (chladnička s mrazničkou, elektrický sporák, mikrovlná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, kompletný servis). Na prízemí sa nachádza štýlová spoločenská miestnosť, ktorá je nepretržite prístupná našim hosťom vybavená WiFi sieťou, satelitným televíznym prijímačom, domácim kinom, audio súpravou. Súčasťou areálu je zastrešené záhradné posedenie s ohniskom a grilom. Príjemné chvíle môžete stráviť aj na jedinečnej slnečnej terase.

Pohodlné a bezpečné parkovanie je zabezpečené v uzavretom areály penziónu Vila Martina (Diaľkové ovládanie od vstupnej brány obdržíte ku každému vozidlu).

V blízkom okolí sa nachádza viacero reštaurácií, v príjemnom prostredí, kde naši hostia dostanú navyše zľavu od 20%.

Aktivity v regióne Tatry a Spiš

Vila Martina vzhľadom ku svojej polohe a prírodným bohatstvám má ideálne podmienky pre oddych, športovanie a relax. V blízkom okruhu sú bohaté možnosti turistiky, kúpania, lyžovania, poznávania pamiatok a histórie podtatranského regiónu, spišských miest, Zamaguria a tiež športových aktivít: plávanie, tenis, golf, squash, bowling alebo cyklisticko-korčuliarsky chodník.

Počas letnej sezóny pešia turistika a cykloturistika: Tatranský národný park Vysoké Tatry, Pieninský národný park (možnosť uskutočnenia výletov na pltiach na rieke Dunajec), možnosť navštíviť aj termálne kúpaliská v okolí 2 km od Vily Martiny sa nachádza AquaCity-Poprad s najčistejšou vodou na Slovensku, pre našich hostí poskytujeme zľavu 15%.

Počas zimnej sezóny lyžovanie a zimné športy: Park snov Štrbské Pleso, Zjazdové trate vo Vysokých Tatrách ako aj v obciach a podhorí (Lopušná dolina a iné), Sánkarská dráha z Hrebienka do Starého Smokovca, Bežecké trate, Lyžiarske školy, Klziská ...

Celoročne Vám ponúkame možnosť si objednať profesionálnu relaxačnú masáž priamo v našom penzióne.

Zažite dokonalý relax a kvalitný spánok v našom penzióne Vila Martina.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Ceny ubytovania

V cenách je už zahrnutý miestny rekreačný poplatok. Platí sa za lôžko, bez ohľadu na počet postelí v izbe.
Zimná sezóna: 01.11. - 31.03.    Silvester/Nový rok: 29.12. - 05.01.

Leto

1 Noc

Dohodou

Zima

1 Noc

Dohodou

Silvester

1 Noc

Dohodou

Celý Objekt

2/viac nocí

Dohodou

Ponúka Vám Vila Martina ubytovanie, ktoré hľadáte?

Kontakt & Rezervácia

Ubytovanie si móžete rezervovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky.

vilamartinask@gmail.com

+421 908 996 559

Vila Martina, Horská 4518/2, 05801 Poprad